Monforts

Monforts 1884’ten beri Alman Tekstil makinalarının dünya çapında üne kavuşmasında öncü ve lider bir firma olmuştur.Sayısız patent ve yenilikçi uygulamaları dünya pazarındaki bugünkü lider konumunun oluşmasında etkin olmuştur.

Kumaş terbiyedeki kalite seviyesinin yükseltilmesi, üretim tesislerindeki enerji verimliliği, makinelerin sorunsuz operasyonu ve atık havanın arıtılması ile çevresel koşulların daha iyiye taşınmasındaki çabaları ile Kontinü boyama ve tekstil terbiye alanındaki öncülüğü ve yenilikçilik ruhu dünya çapında bilinen tüm Tekstil üreticileri tarafından takdir edilmektedir.

Gerek şimdi gerekse gelecekte Tekstil üreticilerinin sürdürülebilir başarılı üretim hayatları için Monforts’un bu inovatif mühendislik ruhu temel unsurlardan birini oluşturmaktadır.

Şirket merkezi Almanya, Batı Ren bölgesinde Mönchengladbach kentindedir.

Monforts, tekstil makinaları alanında ‘’ inovasyon lideri ‘’ olarak dünya çapında tanınan tüm uzman, otorite ve profosyenellerle  çalışarak müşterilerinin yatırımları ile ilgili olarak mümkün olan en optimal kombinasyonu sağlamaya çalışır.

Monforts, VDMA’nın diğer üyeleri ile birlikte yeni çevre dostu,akıllı teknik yenilikleri gerçekleştirmek için sürdürülebilir girişim ‘’ BLUecoMPETENCE ‘’ de çaba harcamaktadır.